Sjekk hvem som vant studentvalget

Resultatene fra studentvalget er nå klart. Her kan du se hvem som skal representere studentene ved studentparlamentet, fakultetstyrene og avdelingstyret.


Fakultetet for Kunstfag / Faculty of Fine Arts

Fakultetsstyret / The faculty board                                                                 

1.faste: Philip van Eck

2.faste: Maria Elise Thorkildsen

1.vara: Anne Jasmine Hegna Deliler

2.vara: Adrian Eidhamar Mcallister

Studentparlamentet/ The Student Parliament

1.faste: Jacob Leirvik

2.faste:

1.vara:

2.vara:

 

Fakultet for Teknologi og realfag/ Faculty of Engineering and science

Fakultetstyret

1.faste: Rebekka Ø. Blom

2.faste: Anders R. Olsen

1.vara: Kamilla Marie Ommundsen

2.vara: Kim Richard H. Klem

 

Studentparlamentet

1.faste: Julie Eide

2.faste: Rebekka Ø. Blom

3.faste: Anders R. Olsen

4.faste: Joakim Rødland

1.vara: Kamilla Maria Ommundsen

2.vara: Kim Richard H. Klem

3.vara: Randi B. Jensen

4.vara: Raja B. Bakhat

 

Handelshøyskolen/Faculty of Business and Law

Fakultetsstyret

1.faste: Kristina Ågedal

2.faste: Christian Ottesen

1.vara: Evine Amalie Skoglund

2.vara: Cecilie Larsen

 

Studentparlamentet

1.faste: Henny Kristine S. Gaarder

2.faste: Kristina Ågedal

3.faste: Solveig V. Hofseth

4.faste: Evine Amalie Skoglund

1.vara: Roar F. Skotte

2.vara: Carl Fredrik Engedal

3.vara: Cecilie Larsen

4.vara: Vilde Sofie D. Halden

 

 

Avdeling for lærerutdanning/ The Teacher Education Unit

Avdelingsstyret

1.faste: Pernille K. Rist-Christensen

2.faste: Kjetil T. Hansen

3.faste: Magnus Mathisen

1.vara: Christoffer H. Paulshus

2.vara: Jens Aldo C. Nilsen

3.vara:

 

Studentparlamentet

1.faste: Silje Hansen Overvåg

2.faste: Pernille K. Rist- Christensen

3.faste: Egil Tveit

4.faste: Ragnar Glendrange

1.vara: Thea Litschi

2.vara: Magnus Mathisen

3.vara: Christoffer H. Paulshus

4.vara: Jens Aldo C. Nilsen

 

Helse- og idrettsvitenskap/ Faculty of Health and Sport Sciences

Fakultetsstyret

1.faste: Elena Therese Nyborg

2.faste: Olav Vang

1.vara: Kathrine Torgersen

2.vara: Per Thomas Byrkjedal

 

Studentparlamentet

1.faste: Elena Therese Nyborg

2.faste: Marte S. Fevang

3.faste: Per Thomas Byrkjedal

4.faste: Kathrine Torgersen

1.vara: Ann-Charlott B. Vik

2.vara: Nin Ingelin Festvåg

3.vara:

4.vara:

 

Humaniora og pedagogikk/Faculty of Humanities and Education

Fakultetsstyret

1.faste: Ingrid Larsen Dihle

2.faste: Thorstein Johannessen

1.vara: Kristine Bach Rygnestad

2.vara: Rolf Bjarne Larsen

 

Studentparlamentet

1.faste: Ingrid Larsen Dihle

2.faste: Victoria Østerberg

3.faste: Severine Jarnes

4.faste: Thorstein Johannessen

1.vara: Thomas Johnsen

2.vara: Emil Henningsmoen

3.vara: Rolf Bjarne Larsen

4.vara:

 

Samfunnsvitenskap/Faculty of Social Sciences

Fakultetsstyret

1.faste: Andreas Gravdahl

2.faste: Terese Birkeland

1.vara: Benjamin Andreas Vraspillai

2.vara: Linda-Marie Leirpoll

 

Studentparlamentet

1.faste: Mathilde Tomine Eriksdatter Giske

2.faste: Andreas Gravdahl

3.faste: Victor Andrè Larsson

1.vara: Terese Birkeland

2.vara: Benjamin Andreas Vraspillai

3.vara:  Simen Berge Børnes

Vær den første til å kommentere

Skriv en respons

Epostadressen din vil ikke vises.


*